Luka Modrić je dres „kraljevskog kluba“ zamenio Milanovim, ali nije jedini velikan Reala koji je otišao iz slavnog sporskog kolektiva.
Lukas Vaskez, dugogodišnji igrač Real Madrida, potvrdio je svoj odlazak iz kluba kao slobodan igrač nakon završetka FIFA Klupskog svetskog prvenstva.
Vaskez, koji je odigrao čak 402 utakmice i osvojio 23 trofeja, uključujući pet titula Lige šampiona, odlučio je da ne produži ugovor.
Postoje glasine o mogućem prelasku u Saudijsku Arabiju ili Katar, ali… Vaskez bi, kako javljaju španski mediji, ipak da ostane u Evropi, posebno u Španiji, pa je moguć njegov povratak u Espanjol.
Luis Vaskez je tokom igranja za „kraljeviće“ osvojio:
🏆🏆🏆🏆🏆 pet pehara Lige šampiona
🏆🏆🏆🏆🏆 pet puta je bio i klupski prvak sveta s Realom
🏆🏆🏆🏆 osvojio je četiri Superkupa UEFA
🏆🏆🏆🏆 četiri puta je bio šampion španske La Lige
🏆🏆🏆🏆 u četiri navrata je osvojio i španski Superkup
🏆 jednom je podigao pehar Kupa Španije
Izvor: Novosti.rs















