Prvi trener Lacija, Mauricio Sari, završio je u bolnici zbog zdravstvenih problema.
Kako prenosi italijanska „La Republika“, trener Lacija Mauricio Sari, primljen je u bolnicu zbog pogoršanja zdravstvenog stanja.
On je hospitalizovan u privatnoj klinici u Rimu, a kako je javljeno, ubrzo je pušten i vodiće popodnevni trening.
– Trener Sari se vraća u Formelo i, kako je i planirano, vodiće večerašnji trening u 18 časova, kao i obično. Jutros je prošao detaljan lekarski pregled, koji je bio sveobuhvatniji od testova koje su prošli igrači u Trening centru – objavio je Lacio na društvenim mrežama.
📣Il Mister Sarri sta rientrando a Formello e, come da programma, alle 18.00 sarà regolarmente alla guida dell’allenamento.
Ha svolto stamattina una visita di idoneità approfondita, più completa rispetto agli esami effettuati dai calciatori al Training Center#AvantiLazio pic.twitter.com/c4U8zW9c9y
— S.S.Lazio (@OfficialSSLazio) July 16, 2025
Izvor: Novosti.rs















