Najnovije vesti iz KK Crvena zvezda ponovo su o odlasku iz kluba sa Malog Kalemegdana, baš kao i dan ranije, kada je mladi Andrej Kostić napustio crveno-bele.
Naime, najbolji „kradljivac“ Evrolige iz 2022, Džon Braun, više nije član ekipe trenera Janisa Sferopulosa.
Tim povodom, crveno-beli su se oglasili na društvenim mrežama i to sledećim saopštenjem:
– KK Crvena zvezda obaveštava javnost da dosadašnji prvotimac Džon Braun III nije više igrač našeg kluba. Klub se ovom prilikom zahvaljuje Džonu na svemu što je pružio u crveno belom dresu, velikoj radnoj etici, želji koju je pokazao kako bi doprineo timu i klubu u takmičarskoj sezoni 2024-25, ali i odnosom van terena, prema zaposlenima u klubu, našim navijačima svestan veličine kluba za koji je nastupao. Hvala i srećno u nastavku karijere!
KK Crvena zvezda Mozzart obaveštava javnost da dosadašnji prvotimac Džon Braun III nije više igrač našeg kluba.
Klub se ovom prilikom zahvaljuje Džonu na svemu što je pružio u crveno belom dresu, velikoj radnoj etici, želji koju je pokazao kako bi doprineo timu i klubu u… pic.twitter.com/ukQcZ6x4HQ
— KK Crvena zvezda Mozzart (@kkcrvenazvezda) July 17, 2025
—
Ako vas košarka zanima, pratite sve najvažnije i najzanimljivije o njoj na sportskim stranicama portala „Novosti“.
Na sasvim ste dobrom mestu.
Izvor: Novosti.rs















