ODBOJKAŠI Srbije okupili su se pred drugu nedelju Lige nacija, gde žele da nastave sa sjajnim igrama.
Selektor „orlova“ George Krecu na put u Orlean je poveo 18 igrača.
Na spisku su:
Dizači: Nikola Jovović, Vuk Todorović i Aleksa Batak.
Korektori: Veljko Mašulović, Dušan Nikolić i Aleksandar Šoša.
Libera: Vukašin Ristić i Stefan Negić.
Blokeri: Aleksandar Nedeljković, Nemanja Mašulović, Aleksandar Stefanović, Stefan Kokeza i Andrej Rudić.
Primači: Pavle Perić, Nikola Brborić, Vuk Kulpinac, Lazar Marinović i Žarko Ubiparip.
Muška seniorska reprezentacija Srbije igraće u Orleanu protiv Japana (sreda, 24. jun, 13.30), Kube (26. jun, 20.30), Francuske (27. jun, 20.30) i SAD (28. jun, 20.30).
Seniori Srbije će biti domaćini treće sedmice (od 15. do 19. jula) u Beogradskoj Areni u Beogradu, a igraće protiv Turske (sreda, 15. jul, 20.00), Ukrajine (četvrtak, 16. jul, 20.00), Nemačke (subota, 18. jul, 20.00) i Slovenije (nedelja, 19. jul, 20.00).
Odbojkaši su bili odlični u prvoj nedelji i ostvarili su učinak od 3-1.















