PARTIZAN nastavlja sa promenama. Još jedan igrač napustio je crno-bele.
U pitanju je Sterling Braun, čiji mandat u Humskoj se završio posle dve sezone. Ovu informaciju potvrdio je klub.
– Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu. Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu – piše na Instagram nalogu crno-belih.
Amerikanac će karijeru nastaviti u Žalgirisu, a Partizan bi od Litvanaca trebalo da prihoduje 530.000 dolara.
Podsetimo, crno-bele su naputili još Nik Kalates koji je pojačao PAOK i Dvejn Vašington koji je u potrazi za novom ekipom.















