Američki košarkaš obeležio je jednu epohu u dresu Efesa.
Odlučio je Šejn Larkin samoinicijativno da napusti Efes, makar i morao da izdvoji novčana sredstva iz svog džepa!
Kao slobodan igrač, iako je sa Efesom imao ugovor do 2028. godine, Larkin će u narednih 48 sati potpisati za večitog rivala i gradskog protivnika iz Istanbula.
Larkin je osam godina nosio dres Efesa i učestvovao u osvajanju dve titule prvaka Evrope (2021. i 2022. godina) pod vođstvom Ergina Atamana, igrajući u tandemu sa srpskim reprezentativcem Vasilijem Micićem.
Tada su i osvojili dvostruku uzastopnu titulu Evrolige, jedina dva trofeja u najelitnijem evropskom takmičenju.
Budući da se Larkin pominjao kao potencijalno pojačanje Crvene zvezde, jasno je da posle odluke da potpiše za Fenerbahče, neće ovog leta stići na Mali Kalemegdan.















