NOVAK Đoković će ipak odigrati meč na travi pre nastupa na Vimbldonu.
Srbin će na egzibiciji „Đorđo Armani klasik“ u klubu Harlingem odmeriti snage sa Amerikancem Tomijem Polom.
Osvajač 24 grend slem titule je prethodno otkazao meč protiv Karena Hačanova. Mnogi su se uplašili da je u pitanju povreda, ali sad je jasno da je sve uredu.
Novak Đoković je na Vimbldonu postavljen za sedmog nosioca i ovog petka saznaće rivale na putu ka osmom trofeju u Londonu.
Podsetimo, treći grend slem u godini igra se od 29. juna do 12. jula. Titulu brani Janik Siner.















