CRVENA zvezda će u letnjem prelaznom roku tražiti pojačanje na desnom krilu, a čini se da bi to mogao da bude povratnik koji ostavio ozbiljan trag u klubu.
Silas Katompa Mvumpa nije ubedio čelnike kluba da plate Štutgartu 10.000.000 evra, pa se šampion Srbije okrenuo drugim rešenjima, tačnije dobro poznatom licu.
Kako saznaje „Meridian sport“, u pitanju je Osman Bukari koji je crveno-beli dres nosio od 2022. do 2024. godine. Za tim iz Ljutice Bogdana je odigrao 78 utakmica, postigao je 25 golova i upisao 20 asistencija.
Fudbaler iz Gane je Zvezdu napustio u transferu vrednom 7.000.000 evra i pojačao je američki Ostin. Ipak, ove sezone ne igra kako se od njega očekuje. Na 13 utakmica ima po gol i asistenciju.
Sve to otvara prostor upravi kluba iz Ljutice Bogdana da pokuša da ga vrati u Srbiju što bi sigurno obradovalo navijače.
U slučaju da do transfera dođe, crveno-beli bi mogli da budu ultra brzi po oba krila, pošto se zna koliko su jaki u tom segmentu i Bukari i Nemanja Radonjić.
Izvor: Novosti.rs















