Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, Branko Jovičić, novi je fudbaler TSC-a.
Kako saznaje Mozzart Sport, Jovičić je već stavio paraf na ugovor, koji glasi na jednu plus jednu godinu i samo se čeka njegovo zvanično predstavljanje u klubu.
Ovo će značiti da se nekadašnji as crveno-belih vraća u srpski fudbal nakon pet godina.
Nakon što je napustio šampiona Srbije igrao je za ruski Ural i austrijski Lask iz Linca.
Pratite vesti prema vašim interesovanjima
Izvor: Novosti.rs















