Naslovnica Fudbal ŠKOTSKA JE UŽASNUTA! Huligani Seltika i Rendžersa upali na teren, „Old firm“...

ŠKOTSKA JE UŽASNUTA! Huligani Seltika i Rendžersa upali na teren, „Old firm“ derbi u senci velikog haosa (FOTO)

SKOTSKA JE UZASNUTA Huligani Seltika i Rendzersa upali na teren.jpg

Legiano 300x250

Derbi Glazgova, Rendžers – Seltik, odigan na „Ajbroks parku“ u četvrtfinalu Kupa Škotske, obeležili su – navijači.

Incidenti su počeli čim je Seltik, posle 0:0, sa 4:2 penalima eliminisao najvećeg rivala i prošao u polufinale.

Legiano 728x90

Najpre su navijači pobednika, zeleno-beli, utrčali na teren ispred gostujuće tribine na kojoj su se nalazili, a onda je usledio odgovor.

Legiano 300x250

Hiljade navijača Rendžersa stuštilo se po igralištu ka mrskim im suparnicima…

Legiano 728x90

U poslednji čas – velike nerede sprečili su radnici obezbeđenja i policija sa isukanim palicama, a kako je sve izgledalo pogledajte u ova tri snimka:

Legiano 300x250

„It is an ugly, ugly end to what has been a superb game of football“

Legiano 300x250

Chaos breaks out on the pitch at Ibrox as both sets of fans end up on the pitch following Celtic's penalty shootout win over Rangers pic.twitter.com/m8cmSHEkGM
— Premier Sports (@PremSportsTV) March 8, 2026

Ako vas sport zanima, sve ono najvažnije i najzanimljivije o njemu – pratite na sportskim stranicama portala „Novosti“.

Na sasvim ste dobrom mestu.

Izvor: Novosti.rs

Legiano 300x250