Naslovnica Fudbal GRIZMAN OPLEO PO HRVATU: Žalosno je to što je uradio!

GRIZMAN OPLEO PO HRVATU: Žalosno je to što je uradio!

GRIZMAN OPLEO PO HRVATU Zalosno je to sto je uradio.jpg

Legiano 300x250

UTAKMICU Atletiko Madrid – Totenhem obeležile su dve velike greške golmana „pevaca“ Antonina Kinskog. O njemu je govorio fudbaler „jorgandžija“, Antoan Grizman i stao je u odbranu Čeha.

Tim iz glavnog grada Španije je trijumfovao sa 5:2, a Francuz je objasnio kako su se dogodile greške 22-godišnjeg čuvara mreže tima iz Londona.

Legiano 728x90

– Bilo je tu malo problema sa proklizavanjem. Naš teren nam ide u prilog jer smo navikli na njega, dok protivnicima treba vremena da se prilagode. Hteli smo da ih napadnemo od samog početka i uspeli smo u tome – rekao je Grizman za „Kanal+“.

Legiano 300x250

On smatra da je Kinski zaslužio veću podršku od trenera Igora Tudora koji ga je već u 17. minutu izveo iz igre.

Legiano 728x90

– Žalosno je to što je uradio. Ako trener odluči da započne utakmicu sa tim golmanom, onda treba da ostane uz njega do kraja. Psihološki je to veoma teško za golmana. Mislim da to nije bilo najbolje rešenje – zaključio je iskusni napadač.

Legiano 300x250

Podsetimo, revanš meč ovih timova u Lonodu na programu je 18. marta od 21 sat.

Legiano 300x250

Izvor: Novosti.rs

Legiano 300x250