Od naredne sezone ABA lige menja format, te će biti dve grupe od po devet timova, a sada je i poznato koji klubovi će biti u kojoj grupi.
Grupu A čine Partizan, Dubai, Kluž, Studentski centar, Igokea, FMP, Borac, Split i Krka.
Grupu B čine Crvena zvezda, Budućnost, Cedevita Olimpija, Spartak, Bosna, Mega, Zadar, Ilirija i Beč
Iako su beogradski večiti rivali razdvojeni žrebom, to ne isključuje mogućnost da se sudare u kasnijem toku takmičenja. Najbolji klubovi nastaviće borbu za pehar, kada u drugom delu bude došlo do ponovnog grupisanja.
Izvor: Novosti.rs















