Dramatičnu pobedu ostvario je Makabi u Beogradu. Crvena zvezda imala je tri šuta za pobedu, na kraju gosti nose plen iz prestonice Srbije – slavili su rezultatom 82:83. Nakon susreta Saša Obradović izneo je svoje utiske.
Trener crveno-belih izašao je pred novinare…
– U redu, izgubili smo… Nedostajala nam je organizacija u završnici četvrtine. Moramo da budemo pametniji u nekim trenucima. Nismo donosili prave odluke. Zato smo izgubili utakmicu – rekao je i dodao:
– Ne treba da bude pod znakom pitanja pobeda. Moramo pametniji da budemo. Nismo se snašli na odbranu Makabija. Sa više smisla da igramo. Borbenost je velika stvar i treba da bude. Nije lako igrati protiv tima koji nema šta da izgubi igra sa samopouzdanjem, ovo će da boli ali ima da se igra još dosta.
Izvor: Novosti.rs















