Sjajni košarkaš vratio se u NBA ligu.
Ono što je prethodnih dana ostavilo grobare u šoku, sada je i ozvaničeno!
Dojučerašnji lider KK Partizan, Kameron Pejn, pojačao je Filadelfiju Seventisiksers, što je potvrđeno iz ove NBA franšize!
Zbog toga su se Seventisiksersi oglasili na društvenim mrežama i poželeli dobrodošlicu svom novom-starom igraču.
– Dobrodošao nazad – stoji u objavi Filadelfije, uz fotografiju Kamerona.
Pejn se na taj način vratio u klub čiji dres je nosio pre dve godine, a Partizanu će na ime obeštećenja pripasti 1.750.000 dolara.
Amerikanac je 2015. godine na NBA Draftu izabran kao 14. pik prve runde, od strane Oklahome Tander, čiji je deo bio do 2017. da bi posle toga usledila i bogata karijera.
Igrao je za Čikago Bulse, Vindi siti Bulse, Klivlend Kavalirse, Šanći Lungse, Teksas Ledžense, Finiks Sanse, Milvoki Bakse, Filadelfiju i Njujork Nikse, odakle je došao u Partizan.
Izvor: Novosti.rs















