Mnogo teže nego što je bilo ko u KK Crvena zvezda očekivao, beogradski crveno-beli su pobedili Borac Čačak u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća, pa i ne čudi što njihov trener Saša Obradović i nije baš blistao od sreće posle utakmice.
Podsetimo, Zvezda je strepela za pobedu pre svoje furiozne serije u samoj završnici meča sa Borcem, posle čega je njen strateg ovako sumirao utiske:
– Najvažnije je bilo da se pobedi i da ostanemo svi zdravi. I jedno i drugo je ispunjeno. U nekim fazama igre nismo dovoljno poštovali protivnika koji je bio oslabljen neigranjem Jošila. Tako smo i igrali – od zadovoljstva do neshvatljivog pada. Verujem da će biti bolje u polufinalu protiv Spartaka – istakao je Obradović na konferenciji za medije.
Podsetimo, Završni turnir Kupa Radivoja Koraća održava se od 18. do 21. februara u Nišu, a prvo polufinale odigraće Crvena zvezda i Spartak Subotica, koji je eliminisao ekipu Zlatibora.
U četvrtak 19. februara, o drugom polufinalisti odlučuju Partizan – FMP, te Mega – OKK Beograd.
Prvo polufinale je na programu u petak, 20. februara, a finale dan docnije, u subotu 21.
Ako vas zanima košarka, sve ono najzanimljivije i najvažnije o njoj – pratite na sportskim stranicama portala „Novosti“.
Na sasvim ste dobrom mestu.
Izvor: Novosti.rs















