NIKOLA Jokić predvodio je Denver u pobedi nad Toronto Reptorsima. „Srpski derbi“ pripao je timu iz Kolorada koji dobio Darka Rajakovića rezultatom 121:115.
Nakon utakmice Darko Rajaković analizirao je pad svog tima u odlučujućim momentima:
– Pomešali smo treću i četvrtu deonicu, bili smo jako dobri u trećoj. Mislio sam da smo u četvrtoj imali nekoliko propuštenih prilika, oni su imali dobru tranzicija, Hardavej je postigao trojke. Imali smo problem sa poenima iz tranzicije, nismo postigli nijedan u poslednjoj četvrtini, oni su vrlo dobro šutirali, postigli šest trojki iz deset pokušaja. Mislim da smo igrali jako dobru utakmicu protiv jedne od najboljih ekipa u Zapadnoj konferenciji.
Rajaković je posebno istakao ulogu udarnog dvojca Nagetsa – Nikole Jokića i Džamala Marija, naglasivši da je njihova saradnja jedna od najkvalitetnijih u modernoj košarci:
– Oni to rade dugo i duo su koji je jedan od najboljih u NBA ligi. Mislim da je Džamal Marej preokrenuo utakmicu, morali smo malo bolje da ga čuvamo, ali zaista je pogađao sjajne šuteve – rekao je Rajaković.
Izvor: Novosti.rs















