DžOEL Bolomboj miljenik je navijača Crvene zvezde, a krajem sezone biće slobodan u potrazi za novim klubom. Mnogi se pitaju hoće li ostati, a sada je i sam centar progovorio o svojoj budućnosti.
Američki košarkaš sa ruskim pasošem govorio je u emisiji „Oni vole Srbiju“, novinarke Kristine Tomić, a jedno od pitanja ticalo se njegove budućnosti.
– Da, voleo bih da ostanem – rekao je Džoel Bolomboj i dodao:
– Nikad ne bih rekao ne, ali svakako… Ako tako bude išlo, neka bude tako. Ako ne, i to je isto u redu zato što razumem i drugu stranu. Nekad nešto ne uspe iz bilo kog razloga. Ali stvarno mi se sviđa ovde. Nositi dres Crvene zvezde je posebno – naglasio je Bolomboj koji priznaje da uživa u Beogradu.
Takođe, Bolomboj je istakao i da mu odgovara „hemija“ sa trenerom Sašom Obradovićem i ističe da se sa njim slaže najbolje od svih trenera sa kojima je sarađivao u karijeri.
Izvor: Novosti.rs















