CRVENA zvezda je u sredu predstavila Krisa Džonsa kao novog igrača, a ovog četvrtka se rastala sa jednim igračem.
U pitanju je iskusni Ajzea Kenan koji posle dve sezone napušta Mali Kalemegdan, saopštio je klub iz Beograda.
– Američki bek Ajzea Kenan od naredne sezone neće nositi dres Crvene zvezde. Kenanu, koji je stigao u klub tokom leta 2024. godine, istekao je dvogodišnji ugovor koji je potpisao sa našim klubom. U dresu Crvene zvezde osvojio je Kup Radivoja Koraća, a tokom dve sezone odigrao je 73 utakmice za crveno-bele i postigao je 703 poena. KK Crvena zvezda želi Ajzei Kenanu puno zdravlja, sreće i sportskih uspeha u nastavku karijere – piše u klupskoj objavi na Instagramu.
Podsetimo, on je 2024. godine stigao među crveno-bele iz Olimpijakosa, ali prošle sezone nije odigrao nijedan meč, pošto se povredio na priprema.
Pre njega klub je napustio Kodi Miler-Mekintajer. Za sad je doveden Kris Džons i produžena je saradnja sa Dejanom Davidovcem.















