Naslovnica Ostali sportovi CRNO-BELI U ČETVRTOM ŠEŠIRU: Rukometaši Partizana u petak dobijaju u Ligi šampiona

CRNO-BELI U ČETVRTOM ŠEŠIRU: Rukometaši Partizana u petak dobijaju u Ligi šampiona

SA ILI BEZ NAVIJACA Oglasio se direktor lige Evo kada.jpg

Legiano 300x250

RUKOMETAŠI Partizana sutra (11.00) će u Beču saznati rivale u Ligi šampiona. Crno-beli su u četvrtom šeširu, tako da sigurno neće biti u grupi sa danskim Arhusom, Vardarom, Celjem, Krins Lucernom (Švajcarska) i švedskim Kristijanštadom.

Mogući protivnici šampionu Srbije iz prvog šešira su: branilac titule španska Barsa, danski Alborg, francuski Nant, nemački Magdeburg, mađarski Vesprem (Pešmalbek, Stefan Dodić) i portugalski Sporting.

Legiano 728x90

U drugom šeširu su: francuski Monpelje i PSŽ, nemački Berlin (Marsenić) i Melsungen, mađarski Seged (Kukić) i poljski Kjelce (milosavljev), a u trećem su: hrvatski Zagreb, danski GOG, norveški Kolštad, poljska Visla, portugalski Porto i rumunski Dinamo Bukurešt.

Legiano 300x250

Podsetimo Liga šampiona je proširena sa 16 na 24 kluba, a u prvoj fazi biće šest grupa sa četiri ekipe.

Legiano 728x90

Beograđani, koji se posle 13 godina vraćaju u elitu, su ranije saopštili da će utakmice igrati u dvorani „Aleksandar Nikolić“. Prvo kolo je 9. i 10. septembra.

Legiano 300x250

Legiano 300x250