Naime, ona je postala najmlađa teniserka koja je stigla do dva vezana polufinala pariskog grend slema još od Andree Jeger koja je to uradila sa 16 godina i 354 dana.
Gof je uspela sa 21 godinu i 73 dana. Amerikanka pokazuje koliko je kvalitetna i dva koraka je dele od druge grend slem titule.
Ona je u četvrtfinalu pobedila Medison Kiz, a za finale će igrati protiv bolje iz duela Loi Boason (Francuska) – Mira Andrejeva (Rusija).
Izvor: Novosti.rs















