OVO sigurno niko nije očekivao!
Bruka i sramota za jednu krovnu organizaciju kao što je ATP. A Novak Đoković je godinama upozoravao. O čemu se zapravo radi?
Naime, veliki broj tenisera je zarobljeno u Emiratima, pošto kada su krenuli ratni sukobi na Bliskom istoku sezona „belog sporta“ se preselila tamo.
Čelendžer u Fudžariji je prekinut tek kada je neko mogao da nastrada u jeku sukoba na Bliskom istoku. da sve bude gore ATP je od igrača tražio 5.000 evra za evakucija iz Emirata.
Sramnu ponudu otkrio je Belorus Ilja Ivaška, trentno 701. teniser na ATP listi, a svojevremeno 40. teniser sveta, on je na Intagram profilu objavio sadržinu mejla.
Ovaj potez ATP je zgrozio tenisere, ali ceo svet.
Izvor: Novosti.rs















