SPREMA se Novak Đoković za Vimbldon, a pred treći grend slem sezone pokazao je da je u odličnom raspoloženju.
Najbolji teniser svih vremena će u prvom kolu igrati sa Kinezom Jibing Vuom, a u danu kada je žreb održan sreo se sa velikom prijateljicom Arinom Sabalenkom.
Naime, njih dvoje su se dogovarali o tome da snime materijal za TikTok, ali nisu mogli da se usaglase oko toga koliko snimaka će „odraditi“.
– Snimićemo tri TikToka – poručila je Sabalenka.
– Tri – upitao je začuđeni Đoković, a nastavak razgovora nasmejao je sve.
– Da.
– Znači kao, od nule do tri.
– Pristao si.
– Pristao sam na tri, ali ne na tri odjednom.
– Kao, jedan… Nećeš dobiti tri odjednom. Slušaj. Znamo da si kraljica, da dobijaš ono što želiš, ali moraš da budeš strpljiva. Jedan po jedan. Jedan TikTok dnevno. Ne tri odjednom.
– Hoćeš da mi kažeš da si mator. Ne možeš tri odjednom?
– Žao mi je, pregovori su završeni. Dobićeš jedan, pa ću pričati sa Maksom
– Znaš šta? Dogovor otpada.
– Dobro, evo ga. Ovo je slovenski način pregovora – zaključio je Novak Đoković.















