SRPSKI teniser Novak Đoković pobedio je Amerikanca Tomija Pola 6:3, 6:7 (6), 7:5 na egzibicionom turniru „Đorđo Armani tenis klasik“ u klubu Harlingem u Londonu.
Osvajač 24 grend slem tituel je prvi set dobio sa 6:3. U drugom setu viđena je velika borba, a pobednik ovog dela meča odlučen je u taj-brejku koji je pripao Polu rezultatom 8:6.
Srpski teniser je došao do trijumfa protiv Amerikanca pošto je u super taj-brejku slavio sa 7:5.
Egzibicioni turnir „Đorđo Armani tenis klasik“ bio je poslednja priprema Đokoviću pred Vimbldon, koji počinje 29. juna.
Srpski teniser će u prvom kolu grend slema koji je osvajao sedam puta igrati Kineza Jibing Vua.















