„Crno-beli“ su u prvom meču, koji je odigran 9. maja u Beogradu, slavili rezultatom 100:75. Serija se igra do dve pobede.
Košarkaš Partizana Brendon Dejvis rekao je da „crno-beli“ žele pobedu u Subotici.
– Moramo da se borimo, a oni se sigurno neće predati do samog kraja. Potrebno je da odemo tamo spremni i ostvarimo pobedu. Plej-of je, tako da moramo da budemo maksimalno fokusirani – rekao je Dejvis.
Izvor: Novosti.rs















