Naslovnica Ostali sportovi SRBIN U MAĐARSKOJ: Stefan Dodić napustio Vojvodinu i pojačao Vesprem

SRBIN U MAĐARSKOJ: Stefan Dodić napustio Vojvodinu i pojačao Vesprem

SRBIN U MADJARSKOJ Stefan Dodic napustio Vojvodinu i pojacao Vesprem.jpg

Legiano 300x250

SRPSKI rukometaš Stefan Dodić potpisao je ugovor sa Vespremom, saopštio je mađarski klub.

Ovaj 22-godišnjak u Vesprem dolazi iz Vojvodine, a sa ovim klubom je potpisao ugovor do 30. juna 2027. godine, uz mogućnost nastavka saradnje.

Legiano 728x90

– Kao i svaki igrač, moj san je bio da igram za tim nivoa Vesprema. Ovo je jedan od najboljih klubova u Evropi, mogu da se pokažem u vrhunskom timu sa odličnim saigračima. Nisam mogao da kažem ne, kada me je Ćavi Paskval pozvao. Želim da osvojim prvenstvo i kup sa timom ove godine, a onda kruna sezone može da bude Fajnal-for Lige šampiona – rekao je Dodić, a prenosi sajt kluba.

Legiano 300x250

Vesprem je vodeći na tabeli mađarskog prvenstva sa 26 bodova, dok je u Ligi šampiona na trećem mestu u grupi A sa 12.

Legiano 728x90

Izvor: Novosti.rs

Legiano 300x250

Legiano 300x250