AMERIČKA skijašica Brizi Džonson osvojila je zlatnu medalju u spustu na Zimskim olimpijskim igrama u Milanu i Kortini.
Ona je do svog prvog zlata na Zimskim igrama na stazi u „Kortini d'Ampeco“ došla u vremenu 1:36.10.
Srebrnu medalju osvojila je Nemica Ema Ajhet (1:36.14), dok je bronza pripala Italijanki Sofiji Gođi (1:36.69).
Američka skijašica Lindzi Von i Kande Moreno iz Andore doživele su teške padove na trci, zbog čega su helikopterom prebačene u bolnicu.
Pratite vesti prema vašim interesovanjima
Izvor: Novosti.rs















