Naslovnica Fudbal „RAZOČARAN SAM, KRITIKUJTE NAS“! Arteti teško pao remi Arsenala

„RAZOČARAN SAM, KRITIKUJTE NAS“! Arteti teško pao remi Arsenala

RAZOCARAN SAM KRITIKUJTE NAS Arteti tesko pao remi Arsenala.jpg

Legiano 300x250

Menadžer fudbalskog kluba Arsenal Mikel Arteta izjavio je da je razočaranim remijem sa Vulverhemptonom i dodao da njegov tim nije igrao na potrebnom nivou, prenose danas britanski mediji.

Fudbaleri Arsenala odigrali su sinoć u gostima nerešeno protiv Vulverhemptona 2:2, u utakmici 31. kola Premijer lige.

Legiano 728x90

„Navijači mogu slobodno da nas kritikuju koliko god žele, jer nismo igrali na potrebnom nivou. Šta god da kažu, može da bude istina, jer nismo učinili ono što smo morali. Danas morate da prihvatite svako pitanje, kritiku i mišljenje. To je kompliment i za Vulverhempton, koji ne sme da se potcenjuje“, izjavio je Arteta.

Legiano 300x250

Arsenal je prvi na tabeli Premijer lige sa 58 bodova, dok je Vulverhempton na poslednjoj, 20. poziciji sa 10.

Legiano 728x90

„Naravno, mnogo smo razočarani rezultatom i načinom na koji se utakmica završila, ali mi smo krivi za sve. U drugom poluvremenu nismo pokazali standard koji je potreban za pobedu u ovoj ligi. Jedini način da se dokažemo na terenu je u nedelju u još jednoj velikoj prilici koju imamo“, dodao je Arteta.

Legiano 300x250

Fudbaleri Arsenala će u nedelju gostovati Totenhemu u 27. kolu Premijer lige.

Legiano 300x250

Izvor: Novosti.rs

Legiano 300x250