SVETSKO prvenstvo je u toku, ali Žoze Murinjo je odlučio da usmeri svu pažnju ka sebi.
Portugalac se vratio u Real Madrid, a dobio je pitanje kakva su njegova očekivanja od Mundijala 2026. Odgovor „posebnog“ je ubrzo postao hit i nešto o čemu se priča.
– Šta bih želeo da vidim na Mundijalu? Želim da svi igrači Reala izgube i ispadnu. Hoću sve da ih vidim na početku priprema za sezonu u julu – rekao je Murinjo kroz smeh za „BeastModeOn“.
Dobio je pitanje da ga čeka borba sa igračima koji imaju veliki ego.
– To uopšte nije tačno. Želim sve te igrače u timu. Želim sve najbolje. Treniranje ega je najbolji problem koji trener može da ima. Najbolji igrači su najbolji problem, a na treneru je da pronađe način da od svih njih napravi najbolji tim – zaključio je Murinjo.
Podsetimo, Murinju će ovo biti drugi mandat na klupi „kraljevića“.















