KOŠARKAŠI Crvene zvezde dočekali su Dubai u 25. kolu Evrolige. Po prvi put su crveno-beli dobili klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata i to rezultatom 95:92, a nakon meča Saša Obradović izneo je utiske.
Trener domaćina za
– Kao prvo hvala navijačima, a utakmica je sama po sebi bila teška i uspeli smo da pronađemo ritam jer je bilo uspona i padova, ali nisam ni očekivao da će ovo biti laka pobeda. Moramo da nastavimo da igramo na ovakvom nivou – rekao je Obradović..
Na konstataciju novinarke Arene Kristine Tomić da mu je juče bio rođendan Obradović se samo okrenuo ne želevši da o tome govori kako ne bi skretao fokus sa trijumfa crveno-belih.
Izvor: Novosti.rs















