Crno-belima oslabljen igrački kadar, zbog trojice zatočenih u Emiratima.
Još uvek traje neizvesnost oko trojice igrača Partizana, koji su zarobljena u Emiratima usred eskalacije sukoba na Bliskom istoku.
Zbog toga je odložen meč protiv Dubaija u Evroligi, ali se još jedan sportski radnik našao „zarobljen“ u Emiratima.
U pitanju je Milija Vojinović, direktor ABA lige, koji je u kratkoj izjavi za BH Basket otklonio dileme oko predstojeće utakmice crno-belih u regionalnom takmičenju.
Duel između branioca titule i čete Jurice Golemca je odložen do daljeg, pa se nametnulo pitanje kakva je sudbina okršaja lidera protiv Bosne, koji je na programu u nedelju od 20 časova u sarajevskoj Zetri.
Direkor takmičenja je kratko i jasno stavio svima na znanje da će utakmica biti odigrana u normalnim okolnostima, pa se sprema spektakl u okršaju bivših osvajača Kupa evropskih šampiona, s prostora nekadašnje Jugoslavije.
„Utakmica Bosna- Partizan nije pod upitnikom“, rekao je Vojinović.
Izvor: Novosti.rs















