Jedan od njih deluje izgleda nerešivo, ali u Humskoj ne gube nadu oko dovođenja velikog ljubimca „grobara“.
Sada je igrač milanske Olimpije veoma blizu povratka u Humsku, ali kako saznaje Sport klub, da bi se obnovila saradnja Ledeja i Partizana moraju da se prebrode određene prepreke.
Najveća su dva problematična ugovora kojih se crno-beli još nisu rešili. Naime, Amerikanac sa pasošem Azerbejdžana ima mnogo da pruži, ako se vrati u omiljeni klub, pa je očekivano da će postati jedan od najplaćenijih igrača u timu Đoana Penjaroje.
Ipak, prepreku trenutno predstavljaju obaveze koje klub iz Humske ima prema Džabariju Parkeru i Šejku Miltonu! Crno-beli su dužni da plate bivšem igraču Barselone oko 2.500.000 evra neto za narednu sezonu, a nekadašnjem asu Lejkersa 1,5 miliona na osnovu ugovora koje su potpisali prethodnog leta.
Ako se navijači Partizana pitaju, za obojicu odavno više nema mesta u crno-belim dresovima, jer spadaju među najveća razočaranja.
Ukoliko klub iz Humske prebrodi ovu prepreku, dolazak, tačnije, povratak Zeka Ledeja biće nikad jednostavniji.















