Klub iz Ljutice Bogdana se ne zaustavlja.
Nakon što su dobili novog trenera nastavlja se sa pojačanjima u odbojkaškom klubu Crvena zvezda. Novi igrač crveno-belih je Slovenac Črtomir Bošnjak.
Reč je o momku koji nema iskustvo igranja van Slovenije, a poznat je i kao igrač odbojke na pesku gde je osvajao razne turnire.
– Odbojkaški klub Crvena zvezda želi dobrodošlicu u klub sjajnom slovenačkom primaču Črtomiru Bošnjaku! Črtomir nam dolazi iz Kalcit voleja sa kojim je bio vicešampion Slovenije i sigurni smo da će biti odličan dodatak ekipi i važan igrač u novoj borbi za titulu. Dobro došao Črtomire – napisali su na klupskim društvenim mrežama.
Njegovim dovođenjem Zvezda je nastavila praksu angažovanja Slovenaca, pošto za fudbalski klub,a ktuelnog šampiona Srbije, igra vezista Timi Maks Elšnik.















