DVE naše najbolje ekipe u Superligi Srbije sudariće se već u četvrtfinalu Kupa Srbije za rukometašice. Drugoplasirana Naisa na svom terenu sutra (17.30) dočekuje lidera i šampiona Crvenu zvezdu. Beograđanke imaju bod više, a u prvenstvu, u Nišu, bilo je 23:23.
U preostalim mečevima danas se sastaju: Ruma – Jagodina (18.00), Mladost NP – Železničar (20.00), Radnički – Bor (19.00).
Trofej brane rukometašice Crvene zvezde, koje su u ovoj sezoni dosada osvojile Superkup Srbije i Svesrpski kup.
Izvor: Novosti.rs















