Košarkaši Partizana ubedljivo su slavili protiv Panatinaikosa (78:62) u Evroligi, a trener domaćina Đoan Penjaroja nije krio zadovoljstvo nakon utakmice.
Svestan je da je ovo veliki trijumf, posebno zbog toga što ekipi nedostaje nekoliko igrača.
– Zadovoljan sam pobedom. Veliki trijumf za nas. Igrali smo kompletnu utakmicu i čestitam svim mojim igračima i navijačima na ovoj pobedi. Zajedno smo došli do toga. Ponosan sam što smo igrali sa mnogo energije, što smo bili konstantni i to posebno u odbrani i kontrolisali igru pa nismo dozvolili Panatinaikosu ono što najviše voli u igri – rekao je Penjaroja.
Partizan je nakon ovog trijumfa na učinku 9-18.
Izvor: Novosti.rs















