Tek što su juče otvorene Zimske olimpijske igre već isplivavaju nedostaci.
Norveški skijaš Johanes Klebo nezadovoljan je uslovima u Olimpijskom selu. Posebno mu smeta loša internet konekcija. Nešto na šta su svi danas navikli jeste brz i kvalitetan internet saobraćaj, a deluje da organizatori nisu o tome baš razmišljali.
– Imamo problema sa internetom. Prva soba je imala slabu konekciju. Pa sam otišao u sobu Arilda Monsena. Internet je bio jako loš. Obavestili smo Italijane i videćemo hoće li neko to da popravi – rekao je Klebo.
Dvadeset devetogodišnji Novežanin petostruki je olimpijski šampion, a šampion sveta bio je 15 puta, pet puta osvajao je Svetski kup u skijaškom trčanju.
Zimske olimpijske igre otvorene su 6. februara i trajaće do 22. februara.
Izvor: Novosti.rs















