Delovalo je da će nova uprava Partizana podići ceo klub na veći nivo, navijači su dolazili u velikom broju na stadion i bodrili ekipu, međutim od smene Srđana Blagojevića i naglog pada crno-belih kako na tabeli tako i na samom terenu sve se promenilo.
Navijači polako sve manje veruju Predragu Mijatoviću, te se u porazu „parnog valjka“ od OFK Beograda baš čulo sa tribina „Mijate, odlazi!“. Na dešavanja u klubu osvrnuo se i nekadašnji predsednik „parnog valjka“ Dragan Đurić.
On se u izjavi za „Danas“ dotakao novog rukovodstva crno-belih.
Partizan nije Real Madrid. Mora da se poštuje hijerarhija. Zna se kome treba da odgovara Mijatović. Ovo što on radi je… Idi, beži… I deo navijača je digao glas protiv njega. Kada sam ja bio predsedniik i video da nema jedinstva ponos mi nije dozvoljavao da ostanem u klubu”, rekao je Đurić.
On ima konkretne zamerke na račun Mijatovića koji zvanično obavlja funkciju potpredsednika za sportska pitanja.
Nekadašnji predsednik Partizana ima predlog za rešenje iz krize.
Izvor: Novosti.rs















