CRVENA zvezda i Partizan sastaće se u prvom abaligaškom večitom derbiju. Čelnici lige odredili su i sudije za ovaj meč.
Zbog novog sistema takmičenja su dva najveća srpska tima bila u odvojenim grupama, pa su sada „spojeni“ u top 8 fazi.
Poznate su i sudije koje će deliti pravdu na utakmici u nedelju (20.30 časova).
Na tom meču sudiće dvojica Slovenaca – Saša Pukl i Sašo Petek, uz srpskog arbitra Vladimira Tomića.
Delegat utakmice biće Milan Tasić. To su informacije koje su objavljene na zvaničnom sajtu ABA lige.
U ovaj meč ekipa Saše Obradovića ulazi posle bolnog poraza od Panatinaikosa u Atini u petak, dok su crno-beli imali dupli evroligaški program i pobedili su Dubai u Areni (utorak), pa Pariz na gostovanju (četvrtak).
Izvor: Novosti.rs















