Lil i Crvena zvezda odigrali su uzbudljiv prvi meč šesnaestine finala Lige Evrope, posle čega je prvotimac ekipe s Marakane, Vladimir Lučić, na zanimljiv način reagovao.
Podsetimo, Zvezda je kao gost pobedila Lil, a nedugo zatim je njen ofanzivni igrač stao pred kameru TV Arena sport.
– Fizički je bila jako zahtevna utakmica. Ali, odigrali samo za tim, odigrali smo pravu mušku utakmicu i zasluženo pobedili. Mister (trener Dejan Stanković) je mnoge iznenadio sa ovom formacijom, ali mi smo to dobro sproveli u delo, uhvatili smo ih nespremne i pobedili – rekao je Lučić.
Gotovo u dahu je dodao:
– Nema slavlja, možda nešto kratko, ali vraćamo se odmah u Beograd, jer u nedelju sledi derbi. Znamo da je to najvažnije nama i našim navijačima – zaključio je Vladimir Lučić, koji u revanšu sa Lilom neće moći da igra zbog parnih žutih kartona.
Izvor: Novosti.rs















