SRPSKI teniser Hamad Međedović završio je učešće na turniru u Roterdamu. Bolji od njega bio je Feliks Ože-Alijasim sa 6:4, 6:4.
Kanađanin je pun samopouzdanja stigao u Holandiju, jer je prošle nedelje osvojio titulu u Monpeljeu.
Po jedan brejk u oba seta bio je dovoljan šestom igraču planete da trijumfuje. Zanimljivo je to da je on dobro otvario i zatvorio duel.
U prvom setu je odmah napravio brejk i to je sačuvao do kraja. U drugom segmentu je u devetom gemu oduzeo servis Novopazarcu i zatim sigurnim servisom okončao meč.
Ože-Alijasim će u četvrtfinalu igrati protiv sedmog nosioca Talona Grikspura iz Holandije.
Izvor: Novosti.rs















