KAKVA vest ovog jutra!
Dario Šarić mogao bi da se vrati u Evropu, i to u Partizan, prenosi katalonski „Sport“. Hrvatski košarkaš je dobio otkaz u Detroit Pistonsima posle trejda, a najviše priča se vezuje za nejgov povratak na Stari kontinent.
„Sport“ ipak ne navodi samo Partizan u redovima za Šarića, već i Barselonu, Panatinaikos i Dubai.
Šarić ima 31 godinu, a u NBA ligi odigrao je samo 21 meč u poslednjih godinu i nešto dana.
Hrvatski košarkaš je igrao u Ciboni, Efesu, potom je bio član Filadelfije, Minesote, Finiksa, Oklahome, Golden Stejta, Denvera i Sakramenta. Od početka februara hrvatski košarkaš je bio trejdova u Čikago, pa u Detroit, koji ga je 9. februara otpustio.
Izvor: Novosti.rs















